EN İYİ FOTOĞRAF DÜZENLEMEYE YARAYAN 3 UYGULAMA

Mobil Uygulamalar, Sosyal Medya

Fotoğraf düzenlemeyi hepimiz kullanıyoruz bunun için fotoğraf düzenleme programı veya fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıyoruz. Fotoğraf düzenleme uygulamalarından en çok sevilen ve en kullanışlı olan uygulamaları bu makalemizde sizlerle paylaşmak istedim. Fotoğraf düzenleme uygulamalarının içinde reklamsız olan Google tarafından yapılan Snapseed favorim ondan sonraki en çok kullandığım uygulama olan PicsArt ve son olarak da Adobe Photoshop Express paylaşmak istedim.

en iyi 3 fotoğraf editörlü

Snapseed

Benim favorilerim arasında bulunan snapseed en iyi fotoğraf editörlerinden birisi olarak görmekteyim fotoğraflar otomatik hdr görünümüde vermektedir. Snapseed fotoğraf editörünün en büyük özelliği Google tarafından geliştirildiği için önemli derecede büyük kolaylıklar ve tasarlama seçeneği sunuyor Snapseed reklamsız bir hizmet sunmaktadır, Ara yüzü sade ve hızlı olduğu için kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

en iyi 3 fotoğraf editörlü

PicsArt Photo Studio

Fotoğraf Editörleri arasında en iyilerden birisi olan PicsArt fotoğraf düzenleme ve efekt haricinde Fotomontaj imkanı sunan tek mobil fotoğraf editörüdür. PicsArt da bulunan birçok özellikle fotoğraflara tasarım, eskitme vb. diğer birçok uygulamayı yapmaya imkan sunmaktadır. Uygulamanın eksi yanları reklam ve satın alma içermesidir.

en iyi fotoğraf editörleri

Adobe Photoshop Express

Adobe bilindiği gibi bilgisayar üzerindeki en iyi fotoğraf düzenleme araçlarından birisidir Adobe Photoshop Express mobil sürümüdür, bilgisayardaki birçok özellik mobil sürümündede mevcuttur. Adobe Photoshop Express reklam ve satın alma içermediği için kullanıcılar tarafından talep çekmektedir.

 

Comments(5)

 1. REPLY
  comment Zeki yüksel says

  Çok faydalı bir makale olmuş emeklerinizin devamını dilerim

 2. REPLY
  comment Murat says

  Makale çok faydalı ve güzel olmuş emeğinize sağlık

 3. REPLY
  comment atalay says

  Snapseed mükemmel

 4. REPLY
  comment deniz says

  güzel uygulamalar

 5. REPLY
  comment polat says

  picsart süer ötesi

Yorum Yap

Bilgi Bloğu