CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Sahte Numara İle WhatsApp Kullanma

Makaleler, Mobil Uygulamalar, Sosyal Medya

Sahte numara ile whatsapp kullanmak için öncelikle sahte numara alacabileceğimiz bir uygulama lazım bunun için aşağıda sahte numara ile whatsapp nasıl açılacağına dair birkaç uygulama paylaşacağım. Sahte whatsapp açmak öncelikle büyük bir risktir. Kanunlarımızda sahte numara ile açılan whatsapp hesapları aracılığı ile insanları rahatsız eden şahıslar hakkında gerekli cezai işlem yapıldığını unutmayınız. Whatsapp sahte numara kullanımına engel getirecek birkaç güncelleme yapıldı ve sahte numara alarak açtığınız Whatsapp hesapları hemen kapatılabilmektedir.

Sahte Whatsapp Açma

Sahte whatsapp 2019 ayarlarını şimdi sizlerle paylaşacağım öncelikle indirmeniz gereken birkaç uygulama var bunlar sahte no ile whatsapp kullanmanıza yardımcı olacak uygulamalardır. Sahte numara ile whatsapp açacağınız bu tarz uygulamalar sizlere gizlilik sunmaz. Bu tarz sahte whatsapp açmak için kullanılan uygulamalar size ilerleyen zamanlarda güvenirlik ve gizlilik konusunda sorun çıkarabilir. Sahte no ile whatsapp açarken dikkat etmeni gereken en önemli konulardan biriside sizin özel yaşam gizlilik hakkınızın kullanılmasıdır sizin gördüğünüz tüm mesajları bu uygulama sahipleri de görebilir bu bilgileri paylaşabilir veya satabilir bunları bilerek kullanmaya başlamanızı tavsiye ederiz.

TEXTNOW : Textnow için aşağıda videolu anlatım mevcuttur, Textnow bazen sorun çıkardığı için extra bir uygulama daha vereceğim.

2NDLİNE: Bu uygulamayı kullanarak da sahte numara ile whatsapp açabilirsiniz.

SAHTE WHATSAPP 2019 AYARLARI

Sahte no ile whatsapp açmak için sizlere kendi çektiğimiz bir videoyu paylaşacağım bu video ile sahte numara ile whatsapp açabilirsiniz. Bu video kesinlikle hobi ve eğlence amaçlı çekilmiştir dolaylı yoldan kişilerin sahte numara ile whatsapp açarak başkalarına verdikleri zarardan sorumlu değiliz, iyi seyiler dileriz.

https://www.youtube.com/watch?v=02u3APGpHf0

Comments(6)

 1. REPLY
  comment behçet says

  mükemmel yaptım oldu 🙂

 2. REPLY
  comment yiğit says

  2 wp kullanmak içinde yararlı bir makale

 3. REPLY
  comment N3xt says

  Root var diye olmadı bunlar bende

 4. REPLY
  comment ilker says

  talkatone ülkenizde geçerli değil diyor ve üyelik açmıyor

 5. REPLY
  comment Asli Ayvaz says

  Merhaba, İnternet Bağlantınızın Aktif Olmadığını İfade Etmektedir. İnternet Bağlantısına Sahip Olduğunuza Emin Olun uyarısı veriyor maalesef işe yaramadı. Son 3 gündür Tr’deki ücretli servislere üye olarak araştırmalarını yaptım. 3 tane güzel servis var ülkemizde, bunlar sanalonay,mobilonay ve smsal siteleri. 3’ü de gerçekten çok güzel. 1-2 TL ye yerinize hallediyorlar. Bence bedava programlarla ve verilemeyen hizmetten dolayı zaman kaybına gerek yok. Admin yorumumu da paylaşırsan sevinirim, ziyaretçileriniz boş yere zaman kaybetmesin. Fiyatlar 80 kuruş ile 2 TL arası bu arada. Hatlar, kapanırsa yardımcı oluyorlar.

Yorum Yap

Bilgi Bloğu