Sahte Numara İle WhatsApp Kullanma • Bilgi Bloğu
MakalelerMobil UygulamalarSosyal Medya

Sahte Numara İle WhatsApp Kullanma

Sahte numara ile whatsapp kullanmak için öncelikle sahte numara alacabileceğimiz bir uygulama lazım bunun için aşağıda sahte numara ile whatsapp nasıl açılacağına dair birkaç uygulama paylaşacağım. Sahte whatsapp açmak öncelikle büyük bir risktir. Kanunlarımızda sahte numara ile açılan whatsapp hesapları aracılığı ile insanları rahatsız eden şahıslar hakkında gerekli cezai işlem yapıldığını unutmayınız. Whatsapp sahte numara kullanımına engel getirecek birkaç güncelleme yapıldı ve sahte numara alarak açtığınız Whatsapp hesapları hemen kapatılabilmektedir.

Sahte Whatsapp Açma

Sahte whatsapp 2019 ayarlarını şimdi sizlerle paylaşacağım öncelikle indirmeniz gereken birkaç uygulama var bunlar sahte no ile whatsapp kullanmanıza yardımcı olacak uygulamalardır. Sahte numara ile whatsapp açacağınız bu tarz uygulamalar sizlere gizlilik sunmaz. Bu tarz sahte whatsapp açmak için kullanılan uygulamalar size ilerleyen zamanlarda güvenirlik ve gizlilik konusunda sorun çıkarabilir. Sahte no ile whatsapp açarken dikkat etmeni gereken en önemli konulardan biriside sizin özel yaşam gizlilik hakkınızın kullanılmasıdır sizin gördüğünüz tüm mesajları bu uygulama sahipleri de görebilir bu bilgileri paylaşabilir veya satabilir bunları bilerek kullanmaya başlamanızı tavsiye ederiz.

TEXTNOW : Textnow için aşağıda videolu anlatım mevcuttur, Textnow bazen sorun çıkardığı için extra bir uygulama daha vereceğim.

2NDLİNE: Bu uygulamayı kullanarak da sahte numara ile whatsapp açabilirsiniz.

SAHTE WHATSAPP 2019 AYARLARI

Sahte no ile whatsapp açmak için sizlere kendi çektiğimiz bir videoyu paylaşacağım bu video ile sahte numara ile whatsapp açabilirsiniz. Bu video kesinlikle hobi ve eğlence amaçlı çekilmiştir dolaylı yoldan kişilerin sahte numara ile whatsapp açarak başkalarına verdikleri zarardan sorumlu değiliz, iyi seyiler dileriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Merhaba, İnternet Bağlantınızın Aktif Olmadığını İfade Etmektedir. İnternet Bağlantısına Sahip Olduğunuza Emin Olun uyarısı veriyor maalesef işe yaramadı. Son 3 gündür Tr’deki ücretli servislere üye olarak araştırmalarını yaptım. 3 tane güzel servis var ülkemizde, bunlar sanalonay,mobilonay ve smsal siteleri. 3’ü de gerçekten çok güzel. 1-2 TL ye yerinize hallediyorlar. Bence bedava programlarla ve verilemeyen hizmetten dolayı zaman kaybına gerek yok. Admin yorumumu da paylaşırsan sevinirim, ziyaretçileriniz boş yere zaman kaybetmesin. Fiyatlar 80 kuruş ile 2 TL arası bu arada. Hatlar, kapanırsa yardımcı oluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı